Regulamin

§1 Substancje prezentowane na stronie nie są przeznaczone do użycia przez ludzi. Nigdy nie były dopuszczone do stosowania medycznego na terenie Polski. Wszelkie środki przeznaczone są do celów badawczych i naukowych.

§2 W związku z §1 należy podkreślić, iż pracownicy sklepu nie zajmują się udostępnianiem informacji dotyczących dawkowania i prowadzenia kuracji.

§3 Sklep nie odpowiada za wady produktu powstałe w trakcie transportu.

§4 Sklep nie odpowiada za wszelkie wady powstałe na skutek nieodpowiedniego obchodzenia się ze środkami, tj.: niezachowanie należytych reguł bezpieczeństwa w zakresie przechowywania, oraz rozrabiania substancji. O tym jak bezpiecznie obchodzić się z zakupionymi środkami przeczytacie Państwo na naszej stronie.

§5 Sklep nie odpowiada za skutki powstałe w wyniku używania środków niezgodnie z ich przeznaczeniem tj.: stosowanie ich na ludziach, bądź zwierzętach.

§5 Prezentowane na stronie pozycje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, mają one jedynie charakter informacyjny.

§6 Zamówienia przekazywane są do realizacji w ciągu 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty. Termin zależy od wybranego przez Państwa sposobu dostawy i może ulec wydłużeniu o 1-2 dni dla zamówień zawierających produkty w sprayu. Sposób preferowany ze względu na wygodę, bezpieczeństwo oraz szybkość to dostawa na paczkomat InPost.

§7 Wpłat należy dokonywać przelewem na nr konta bankowego podany w zamówieniu.

§8 Zamówienia nieopłacone w ciągu 7 dni od daty złożenia, będą anulowane, a powtarzające się niedokonanie płatności może w przyszłości skutkować wpisaniem użytkownika na czarną listę.

§9 Zamówienia z opcją opłaty za pobraniem wymagają potwierdzenia mailowego lub SMS. W razie braku potwierdzenia w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, jest ono anulowane.

§10 W celu uzyskania informacji, prosimy o używanie naszego adresu e-mail, bądź formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

§11 W przypadku wystąpienia trudności ze zrealizowaniem zamówienia w terminie, zostaniecie Państwo niezwłocznie o tym poinformowani.

§12 Istnieje możliwość renegocjacji cen, w przypadku zakupu większych ilości środków. W przypadku chęci złożenia większego zamówienia prosimy o kontakt bezpośrednio przez nasz adres e-mail.

§13 Wszystkie opisy, oraz fotografie znajdujące się na stronie stanowią własność intelektualną administratora domeny. Prosimy o uszanowanie pracy naszych autorów i niepowielanie tekstów, oraz fotografii bez uprzedniej zgody sklepu. Cena za nieautoryzowane użycie opisu wynosi 10 tys. złotych netto, natomiast cena za fotografię to 5 tys. złotych netto.

§14 W przypadku gdy przesyłka nie zostanie odebrana przez klienta i wróci do nadawcy, sklep pobiera dodatkową opłatę 50 zł za ponowne nadanie przesyłki.

§15 Nie przewidujemy możliwości zwrotu zakupionych środków. Prosimy o przemyślane zakupy.

X