Spraye

Nasze peptydy w sprayu przygotowywane są przez farmaceutę z dwóch składników: naszych peptydów oraz specjalnej wody bakteriostatycznej z przeznaczeniem do nosa.

1) Każdy nasz peptyd posiada pełną dokumentację (HPLC, Spektrometria mas, Certyfikat Analizy). Do sprejów używamy tylko form stabilnych – N-Acetylowanych, co gwarantuje trwałość w postaci wodnej oraz trwałość podczas transportu. Dokumentacja za to jest potwierdzeniem jakości.

2) Obecnie na rynku żaden sprej nie jest poprawnie robiony, ponieważ inne firmy używają albo rozpuszczalnika bez konserwantów albo rozpuszczalnika z alkoholem benzylowym. Jedno i drugie jest błędne! Tylko nasza woda zawiera składniki, które jednocześnie chronią śluzówkę i nawilżają ją (NaCl 0,9%), oraz składniki konserwujące roztwór. Konserwanty w przypadku roztworów przeznaczonych na sprzedaż są niezbędne! Ale muszą to być konserwanty, które nie podrażniają śluzówki nosowej i są bezpieczne. My wybraliśmy metyloparaben.

Obydwa powyższe punkty sprawiają, że TYLKO MY odwzorowujemy oryginalną, rosyjską recepturę! Nikt inny – przynajmniej na ten moment – nie ma pojęcia, co robi.

Obecnie w ofercie znajdują się następujące peptydy w sprayu:

– Semax 1% w wersji 3 ml i 6 ml
– Semax 0,3% w wersji 5 ml
– Semax 0,1% w wersji 6 ml i 10 ml
– Selank 0,15% w wersji 3,3 ml i 6,6 ml
– DSIP Sleep Booster w wersji 5 mg 3,3 ml i 10 mg 6,6 ml
– PT141 Sex Booster w wersji 10 mg / 3 ml
– Melanotan-2 Appetite Reducer w wersji 10 mg / 10 ml

Zapraszamy do dystrybucji!

Kontakt: biuro.pep [ małpa ] protonmail [ kropka ] com

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

X