O nas

High Quality Peptides to projekt za którym stoi grupa pasjonatów nowinek z branży medycznej. Nasz zespół tworzą osoby związane z medycyną, farmacją, dietetyką, fizjoterapią i kosmetologią. Wspólnie dostrzegamy ogromny potencjał, jaki tkwi w peptydach i pragniemy w pełni go wykorzystać. Jesteśmy pewni, że nasz projekt stanie się złotym standardem europejskiego rynku peptydów. 

W swojej ofercie mamy produkty cechujące się najwyższą jakością i pochodzące z pewnych źródeł. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Bayer, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i uznaniem klientów. Oprócz tego, w swoim portfolio mamy renomowane marki, takie jak  Anabolix Labs, Biowell czy Biomed

Ponadto odpowiadając na potrzeby rynku powołaliśmy do życia własną markę – HQ. Sygnowane nią produkty to nie tylko sprawdzone w medycynie formuły, ale także innowacyjne i rewolucyjne preparaty, np. peptydy do podania donosowego. Powstają one w sterylnych warunkach z najwyższej jakości surowców. Dzięki temu możemy zagwarantować 100% bezpieczeństwa oraz wzorowe działanie. 

Nie zwalniamy tempa, a przed nami kolejny, wielki krok. Wkrótce zaprezentujemy przełomowe odkrycie – kosmetyki beauty & wellness, w których wykorzystamy najświeższe odkrycia z branży peptydów, medycyny i biologii syntetycznej. Będzie to potężny kamień milowy, prezentujący jakość i działanie, jakich próżno szukać u konkurencji.  

X