Akredytowane badanie BPC-157 – bez ściemy

Zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, branża środków peptydowych ma się dobrze, jak nigdy wcześniej. Na rodzimym rynku, w krótkim czasie wyrasta pokaźna konkurencja sklepów i producentów. W tym nowopowstałym rynku występuje naturalna rywalizacja, w czym my także bierzemy udział. Konkurencji nie brakuje szerokiej sieci ambasadorów, dumpingowych ofert czy nieczystych zagrywek w social mediach– wszystko po to, by zwrócić na siebie uwagę konsumenta.

HQ Peptides od początku istnienia stawiało na najwyższą możliwą jakość produktów, za co zostaliśmy docenieni przez rzeszę klientów. Następnie, by móc dopilnować procesu powstawania produktów od początku do końca, założyliśmy markę HQ. Jako jedyni, oferujemy produkty sporządzane przez farmaceutów z zachowaniem pełnej antyseptyki, zapewniamy dostęp do sterylnych sprayów donosowych. Ponadto, zadbaliśmy o tempo realizacji dostaw, zapewniamy szerokie spektrum wysyłek i udogodnień dla naszych klientów.

Uznaliśmy, że to jednak nie wystarcza, i czas posunąć się jeszcze dalej, poprzez badanie BPC-157 naszej własnej marki.

Kolejny krok – badanie BPC-157 HQ

Aby dostarczyć klientom realnej możliwości walidacji naszych peptydów, postanowiliśmy dokonać otwartej analizy best-sellerowych produktów naszej marki. W tym celu wybraliśmy akredytowane, polskie laboratorium, gdzie zleciliśmy badanie zawartości oferowanego przez nas BPC-157. Wszystko zgodnie z obowiązującymi procedurami, pod nadzorem wykwalifikowanych analityków medycznych i farmaceutów. 

Poniżej raport:

Badanie HQ BPC-157 w akredytowanym laboratorium

Wyniki naszego BPC-157 mówią same za siebie

Jak widać, standardowa fiolka BPC-157 marki HQ Peptides zawiera o bagatela 0,6 mg więcej pełnowartościowego peptydu, niż deklarowane na etykiecie minimum 5 mg (kolor żółty). Badanie wykonano na egzemplarzu z partii obecnie dostępnej w sprzedaży – datę raportu oznaczono kolorem pomarańczowym.

Wszystko czarno na białym, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jako HQ Peptides, jesteśmy przekonani, że nasza walka o osiągnięcie najwyższej jakości pozostanie doceniana przez najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie mamy nadzieję, że nadal będziemy wyznaczać trendy rynkowe, zmieniając krajobraz rynku środków peptydowych w Polsce – tak, jak to miało miejsce do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X